Vítame Vás

Kúpiť pre nášho 4 ročného syna topánky nebolo ľahké ani v čase pred Covidom. Nášho čertíka v každom obchode zaujímalo všetko iné, len nie skúšanie topánok. Navyše vo väčšine obchodov všetko dlho trvá aj pre dospelého. Málo personálu, problém nájsť topánku nielen vhodnej veľkosti ale aj šírky. Česť výnimkám.

Počas pandémie sa aj nákup detských vecí zmenil na objednávanie a vracanie tovaru do eshopov. Ešte oblečenie ako-tak sedí podľa veľkosti. Ale topánky… No tak to je problém. Opakujúci sa príbeh. Čakať na kuriéra, rozbaliť balík a dúfať. Nie, nesedia. Všetko zabaliť, odniesť na poštu a odznova.

Po jednom takom “úspešnom” nákupe sme si s manželkou povedali, že sa to dá robiť aj ináč. V ideálnom svete by mi kuriér priniesol v taške mnou vybrané modely detských topánok vo viacerých veľkostiach. Počkal by pred domom, kým by sme dieťaťu topánky v kľude domova a bez stresu odskúšali. Po výbere tých správnych, by som mu tie, čo by som nechcela, vrátila a vybrané zaplatila. Hotovo. Na prvý krát, no problem.

Tak sa zrodil Čertík Bertík. Eshop/neshop, ktorý Vám obchod prinesie až domov.

Monika a František Bolgáčovci